• Porozmawiajmy o Twoich projektach

Komponuję, produkuję i tworzę wszystko to, co związane jest z dźwiękiem w mediach. Muzyka, efekty, lektorzy.

W dowolnym formacie, dowolnym stylu, dowolnym języku.

Ukończyłem studia na wydziale kompozycji i teorii muzyki w Akademii Muzycznej w Łodzi, pod kierunkiem wybitnego kompozytora Bronisława Przybylskiego. Moje utwory zdobywały nagrody na konkursach kompozytorskich m.in. A.Panufnika w Krakowie czy Studia EMS w Szwecji. Prezentowałem również kompozycje podczas koncertów na festiwalu Warszawska Jesień, a także na zaproszenie Filharmonii Łódzkiej wraz z Tomaszem Wirackim podczas festiwalu „Kolory Polski”.

Współpracuję z wieloma agencjami kreującymi wirtualną rzeczywistość, zarówno tymi które zajmują się filmem, radiem jak i agencjami internetowymi, studiami tworzącymi gry i aplikacje.

Komponuję także na potrzeby sztuki niekomercyjnej.

Miałem zaszczyt współpracować z różnymi kompozytorami, reżyserami, twórcami. To m.in. Krzysztof Knittel, Andrzej Bauer, Krystyna Mokrosińska, Piotr Weychert, Jolanta Kessler, Marek Cichy.

Wśród odbiorców z branży reklamowej ściśle współpracuję z K2, GoldenSubmarine, Isobar, DDB, ArsThanea, jak również z kilkudziesięcioma innymi agencjami i domami mediowymi.

Zakres moich produkcji jest bardzo szeroki. Są wśród nich spoty reklamowe (np. dla Coca Coli, ING, Orlen, NBP, Shell, Agora, British Airways, MTV, Tesco, Leclerc, Samsung, Philips, SONY, PZU, PGE, Burger King ….), muzyka dla sieci handlowych (np. IKEA, Decathlon, Leroy Merlin), dzwonki dla telefonów (telefony Nokia czy sieci PLAY), infolinie dla banków (m.in. Idea Bank), oprawa gal (np. gala Orlenu), muzyka do gier mobile (np. wyróżniona przez Apple gra Puzzle Craft czy seria różnych gier dla sieci komórkowej PLUS), sygnały dźwiękowe (np. ID dla REAL Polska, Agito.pl), czołówki do programów telewizyjnych (np. TVP „Był taki dzień”, „Żadnej pracy się nie boję”, oprawa kanału „Wojna i pokój”), udźwiękowienie plenerowe (np. Tunelu Czasu w parku dinozaurów w Krasiejowie), nagrania dla Senatu RP, prace promowane przez Ministerstwo Edukacji i wiele innych.

Wiele z nich zdobywało nagrody na różnorodnych konkursach reklamowych w kraju i za granicą. Niektóre z nich odbiły się szerokim echem jak np. akcja Smutny Autobus dla MSWiA.

Oprócz działań komercyjnych komponuję także na potrzeby filmu i teatru. Ściśle współpracuję z Media Kontakt, gdzie tworzę muzykę pod powstające tam dokumenty.  Mojej muzyki można posłuchać także w spektaklu o Królu Maciusiu stworzonej dla Teatru w Będzinie (przy współpracy z Krzysztofem Knittlem).

Brałem też udział w przedsięwzięciach organizowanych przez Fundację Świętego Mikołaja.

Contact

Bądźmy w kontakcie.

Pomysł

Przedstaw swoją wizję.

Cel

Porozmawiajmy o oczekiwaniach.

Realizacja

Ustalmy terminy i ruszajmy.

Zadzwoń: 602-648-286

Contact